Chcesz ze swoimi uczniami i uczennicami zrealizować lekcje z Konferencji Asów Internetu, ale akurat w tym czasie macie ferie zimowe? Nic straconego!

Nagranie z całej konferencji będzie dostępne na naszym kanale YouTube po konferencji. Do 4 marca 2022 r. masz czas, aby zrealizować lekcje z konferencji – obejrzeć lekcje, zrealizować karty pracy, wrzucić materiały na naszego padleta oraz wypełnić formularz.

Co zrobić, aby zrealizować lekcje i otrzymać certyfikat? Poznaj kilka prostych kroków.

Krok 1

Przygotuj karty pracy do wybranych przez siebie lekcji. Możesz zrealizować jedną, lub też kilka lekcji. Ilość zależy od Ciebie:)

Krok 2

Obejrzyj razem z uczniami i uczennicami wybrane przez Was lekcje.

Krok 3

Umieść prace z kart pracy na naszym padlecie konferencyjnym. Koniecznie dopisz z jakiej szkoły jesteście!
Prace na padlecie można umieszczać do 4 marca 2022 r.

Krok 4

Wypełnij formularz potwierdzający przeprowadzenie lekcji w Twojej szkole. W odpowiedzi na wypełniony formularz otrzymasz imienny certyfikat oraz link do samodzielnego wygenerowania certyfikatu przez uczniów i uczennice, który możesz im przesłać. Jeśli uczniowie i uczennice, nie mogą wygenerować samodzielnie certyfikatu, mogą to za nich zrobić rodzice.

Jeśli udało Ci się zrealizować powyższe kroki, gratulacje! Wspólnie z uczniami i uczennicami zrealizowaliście lekcje w ramach II edycji Konferencji Asów Internetu!