Prezentujemy Wam I panel naszej Konferencji Asy Internetu! 

Zapraszamy Was drodzy nauczyciele i nauczycielki, uczniowie i uczennice 10 lutego w godzinach 10:00-13:00 przed ekrany aby wspólnie udać się w zakamarki wartości Asów Internetu zarówno online, jak i w świecie rzeczywistym. I panel konferencji poprowadzą – Agnieszka Chomicka-Bosy, trenerka w programie Asy Internetu oraz Paweł Pindur, uczeń trzeciej klasy (o profilu medialno-artystycznym) w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Matejki w Siemianowicach Śląskich. 

Lekcje dla klas 0-3 poprowadzą: 

 • Marta Florkiewicz- Borkowska “W krainie życzliwości”
  W krainie życzliwości dużo się dzieje. Tam wszystko jest takie radosne i uśmiechnięte. Podczas naszego spotkania dowiesz się, jakie zwyczaje panują w tej krainie, kto w niej mieszka i jak tam trafić. 
 • Krzysztof Jaworski “W poszukiwaniu źródeł odwagi”
  Czym i jaka jest odwaga? Gdzie mieszka? Do czego ją wykorzystać? To pytania na które będziemy szukać odpowiedzi podczas zajęć o odwadze.

Lekcje dla klas 4-8 poprowadzą: 

 • Monika Mikołajczuk “Rośnij w siłę”
  Czy ktoś mały i młody może być silny? Co może być siłą? Jak pokazać siłę w codziennych sytuacjach?
 • Joanna Apanasewicz “Trenuj zmysły – bądź uważny”
  Jak być uważnym w świecie pełnym bodźców i rozpraszaczy? Czy uważność to coś co można wytrenować? Oczywiście, że tak. Twoje zmysły, które odbierają świat wokół Ciebie można wyostrzyć dzięki prostym ćwiczeniom, które poznasz podczas naszego spotkania. 
 • Kamil Paździor “Włącz Rozsądek”
  O tym jak uruchomić rozsądek, by ratował nas w sytuacjach trudnych i niejasnych.

 

Z kim się widzimy na naszych lekcjach? 

Thumbnail 1
Thumbnail 2
Thumbnail 3
Thumbnail 4
Thumbnail 5
Thumbnail 6
previous arrow
next arrow
Thumbnail 1
Thumbnail 2
Thumbnail 3
Thumbnail 4
Thumbnail 5
Thumbnail 6
previous arrow
next arrow