Już wkrótce opublikujemy nowy podręcznik Asów Internetu ze scenariuszami
zajęć dla dzieci
z klas 0-3!

 

Podręcznik jest skorelowany z podstawą programową dla nauczania początkowego, a nowe scenariusze lekcji stworzyli nasi super trenerzy: Joanna Apanasewicz, Marta Florkiewicz-Borkowska, Agnieszka Chmielecka, Barbara Ochmańska i Krzysztof Jaworski. Każdy scenariusz oparty jest o wpis w Cyfrowym pamiętniku siedmioletnich bliźniąt, Asa i Aski, i prowadzi dzieci przez krainy wartości Asów Internetu w sposób mądry, przemyślany i przyjazny najmłodszym.

 

Za skład i ilustracje do podręcznika odpowiada Katarzyna Puciłowska, która stworzyła wizerunki bohaterów i komiksy z ich przygodami, a także przeniosła na papier wszystkie pomysły na karty pracy dla uczniów i uczennic.

 

Premierę podręcznika planujemy na 14 października!

 

Dla niecierpliwych mamy webinar, który zdradza parę szczegółów:

Jak poznawać świat bezpiecznego internetu z klasami 0-3?

 

Nowy podręcznik już wkrótce!