Wychodząc na przeciw zaistniałej sytuacji Asy Internetu przedstawiają lekcję online. Scenariusz powstał na bazie lekcji z podręcznika Asów, został specjalnie zredagowany i przygotowany z myślą o edukacji zdalnej. Podejmij wyzwanie już dziś!

Challenge #1

ROZSĄDEK: Udostępniaj z głową – Kiedy się nie dzielić?

W załącznikach:

  1. Scenariusz lekcji.
  2. Karta pracy ucznia/uczennicy (edytowalna).

Obejrzyj film, w którym autorka scenariusza opowiada o lekcji:

Materiały przygotowała:

Izabela Meyza – antropolożka kultury, mediatorka i trenerka empatycznej komunikacji. Absolwentka studiów w Instytucie Kultury Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim, szkoły trenerów STOP, studiów podyplomowych Negocjacje i Mediacje (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej) oraz Intensywnego Treningu Porozumienia bez Przemocy I i II stopnia (Szkoła Empatii). Pracuje w oparciu o metodę Porozumienia bez Przemocy. Autorka materiałów edukacyjnych dotyczących edukacji cyfrowej (Cyfrowa Wyprawka, Fundacja Panoptykon) oraz przeciwdziałania przemocy.