Warsztaty Asów Internetu dla nauczycieli/ek szkół podstawowych. Zapraszamy 11 lutego (wtorek) w godz. 15-19. O miejscu szkolenia poinformujemy zapisane osoby mejlowo. Liczba miejsc ograniczona (24 os.).

 

Warsztaty są prowadzone przez doświadczonych trenerów/ki z wykorzystaniem metody Design Thinking (myślenia projektowego). Nawet jeżeli nie uczysz informatyki, ale bezpieczeństwo w sieci jest dla Ciebie ważne – przyjdź!

Nasz program jest bezpłatny dla wszystkich uczestniczek i uczestników.

Asy Internetu są skierowane do szkół podstawowych w całym kraju i dotyczą mądrego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu w oparciu o: rozsądek, uważność, siłę, życzliwość i odwagę. Wierzymy, że wartości te powinny towarzyszyć każdemu i każdej z nas w codziennym życiu, zarówno w sieci jak i poza nią. Uczymy, jak uczyć się i przekazywać tę  wiedzę dalej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, które znajdziecie w zakładce O programie.