Warszawa, Katowice, Poznań, Łódź, Wrocław, Radom, Tarnów, Kraków, Lublin, Rzeszów, Gliwice, Białystok, Kielce……w tych miejscowościach pojawią się trenerzy i trenerki Asów w najbliższych miesiącach. Oczywiście to nie wszystko! Wraz z kolejnymi zgłoszeniami do programu będziemy informować o nowych terminach i miejscach warsztatów. Jeśli jeszcze nie bierzesz udziału w programie to jest to świetny moment aby dołączyć. Zgłoś swoją szkołę za pomocą formularza by móc zapisać na warsztaty, na które mamy jeszcze wolne miejsca (m.in. w Warszawie, Łodzi, Radomiu, Kielcach).

Czego spodziewać się na warsztatach Asów?

Każdy warsztat to dwa spotkania szkoleniowe (odbywające się w odstępie od 4 do 6 tygodni), które trwają 5 godzin. Pierwsze spotkanie poświęcone będzie m.in. zagadnieniem bezpieczeństwa i prywatności w sieci, drugie komunikacji dzieci i młodzieży w sieci oraz prowadzenia akcji społecznych metodą design thinking. Warsztaty prowadzą doświadczenii trenerzy i trenerki, którzy przekazują podczas nich nie tylko wiedzę, ale również swoje inspiracje do działań w szkole. Wszystkie osoby, które będą uczestniczyć w dwóch dniach szkoleniowych, otrzymają certyfikat programu Asy Internetu od Fundacji Szkoła z Klasą i Google.

Poza warsztatami udział w programie to również dostęp do zasobów edukacyjnych, webinarów oraz konkursu mini-grantowego na akcje społeczne z uczniami, który uruchomimy z początkiem 2020 roku.