Jak zmienić lekcje o bezpieczeństwie w sieci w przygodę? Jak rozmawiać o internecie w szkole i zachęcać uczniów do tego chcieli zmieniać go na lepszy? Tym zajmujemy się Asy Internetu. Nowy program Fundacji Szkoła z Klasą i Google stawia na pozytywne wartości i kształtowanie postaw, które przydadzą się wszystkim, uczniom, nauczycielom i rodzicom, podczas wypraw do sieci. Podczas webinaru poznasz narzędzia i scenariusze lekcji, które warto wykorzystać w szkole podstawowej by uczyć o rozsądnym, bezpiecznym i kreatywnym korzystaniu z Internetu. Dowiesz się również jak działa program Asy Internetu, jak wziąć w nim udział i co Cię w nim czeka.

Czas: 11 czerwca, godzina 19:00

Miejsce: Platforma ClickMeeting (zarejestruj się tutaj) lub transmisja na żywo na naszym kanale YouTube.

ClickMeeting jest partnerem technologicznym Fundacji w zakresie prowadzenia webinarów.